Благодійний вечір «Янголи життя» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Благодійний вечір «Янголи життя»

0

Благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване на допомогу одних людей іншим. Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчуваючи комусь, підтримуючи, люблячи та поспішаючи на допомогу. Для нас як для майбутніх соціальних працівників допомагати - це поклик душі. Саме тому ми вже 3 рік співпрацюємо з благодійною організацією «Міжнародним благодійним фондом «Янголи життя».

12 листопада у Кропивницькому, в БК «Радій» пройшов благодійний вечір «Янголи життя» на підтримку онкохворих дітей Кіровоградщини. Програма вечора розпочалась благодійним ярмарком, де були представлені різноманітні творчі вироби дорослих та маленьких майстрів Кіровоградщини. У фойє діяли цікаві фотозони. Перед концертом було проведено благодійний аукціон. Відбувся концерт з назвою «Діти допомагають дітям», перед яким був проведений благодійний аукціон.

Усі отримані кошти від продажу квитків, продажу виробів благодійного ярмарку та аукціону були передані на лікування онкохворих дітей – пацієнтів гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні.