Семінар у ПВНЗ КІДМУ: «Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Семінар у ПВНЗ КІДМУ: «Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів»

0

13 листопада 2017 року до ПВНЗ КІДМУ завітали колеги з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Міжнародної благодійної організації «Ромський Жіночий Фонд «Чіріклі».

Віце-президент Міжнародної благодійної організації «Ромський Жіночий Фонд «Чіріклі» Зола Кондур провела зустріч зі студентами спеціальності Соціальна робота на тему «Історія ромського народу: традиції та звичаї», під час якої всі присутні отримали інформацію про походження ромського народу, розвіяли деякі найбільш поширені міфи та стереотипи щодо ромів, здобули нові ідеї для подальшої співпраці з даною національною меншиною.

Після зустрічі зі студентами завідувач кафедри соціальної політики Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ярошенко Алла Олександрівна та викладач цієї кафедри Полівко Лариса Юріївна провели презентацію навчального посібника з курсу «Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів» для викладачів кафедри соціальної роботи.

Колектив ПВНЗ КІДМУ дякує за цікаву та продуктивну зустріч і сподівається на подальшу плідну співпрацю.