Зустріч з фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Зустріч з фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

0

01 листопада 2017 року у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості для студентів Кропивницького інституту державного та муніципального управління було проведено семінар-тренінг на тему: «Співбесіда з роботодавцем».

 

Про те, як правильно вести себе на співбесіді, написано не один десяток книг і практичних посібників. Незважаючи на це, перша зустріч претендента з роботодавцем нерідко є останньою. Швидше за все, такий результат співбесіди означає, що кандидат допустив одну з 10 найпоширеніших помилок. Тому знання «небезпечних моментів» допоможе шукачу знайти спільну мову з роботодавцем і отримати гарну роботу.

Мета даного заходу – ознайомити студентів із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, дати знання, які забезпечать ефективну підготовку для співбесіди з роботодавцем. Крім того, в ході цього семінару кожен студент здобув навички правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем. Семінар проведено в інтерактивному режимі з виконанням різноманітних вправ та практичних завдань.