Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

0

Фахівці Служби порятунку Кіровоградської області постійно проводять навчальні заходи для студентів, з метою закріплення у молодого покоління позитивної моделі поведінки, популяризації знань про безпеку життєдіяльності, пропагування відповідального ставлення до власного життя, майна, усвідомлення необхідності збереження навколишнього природного середовища, матеріальних цінностей держави та майна інших громадян.

19 жовтня 2017 року студенти нашого інституту мали змогу закріпити набуті знання про небезпеки, що можуть трапитись у повсякденному житті, у тому числі – пов’язані з пожежами, вибухонебезпечними предметами, терористичними актами тощо.

Рятувальники запропонували взяти участь у інформаційно-освітній акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Фахівці Служби порятунку провели інструктивне заняття щодо заходів безпеки у повсякденному житті, далі – показову евакуацію людини із приміщення.

Крім того була представлена локація групи піротехнічних робіт з макетами вибухонебезпечних предметів, тож студенти могли поспілкуватися з піротехніком та роздивитись небезпечні предмети, які можуть трапитись на шляху кожного з них. При цьому хлопці та дівчата отримали інструкції, як діяти у випадку виявлення підозрілих знахідок.

Непідробну цікавість у молоді викликала можливість спробувати пустити струмінь води з пожежного ствола, позмагатись на швидкість одягання протигазів, оперативно та не розхлюпавши перенести воду ополоником з одного відра в інше, а також перевірити свої знання стосовно правил безпеки життєдіяльності.