Батьківські збори — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Батьківські збори

0

13 жовтня 2017 року в ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбулися батьківські збори.

Батьки мали можливість поспілкуватися з викладачами та кураторами академічних груп, отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Відкрив збори директор інституту, доктор юридичних наук Литвин Іван Іванович. Він розповів про історію навчального закладу, матеріально-технічну базу, науково-педагогічний склад, наголосив на перевагах навчання в інституті, можливостях працевлаштування випускників та навчання на військовій кафедрі, розповів про спортивне та культурне дозвілля студентів. Директор зазначив, що адміністрація інституту створює умови для постійної і плідної співпраці з батьками та заявив про нетерпимість до проявів корупції.

Перед батьками виступили заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи Шаркова Г. Ю. та завідувач навчально-методичного відділу Ломоносова Л. Б. Під час проведення зборів обрано батьківський комітет. Адміністрація навчального закладу винесла подяку батькам студентів, які зарекомендували себе з позитивної сторони як активні учасники загальноінститутських та загальноміських заходів.