День юриста — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

День юриста

0

6 жовтня 2017 року в інституті відбулися заходи з нагоди святкування Дня юриста.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор інституту, доктор юридичних наук, доцент Литвин І. І., який привітав присутніх з Днем юриста та побажав творчої наснаги на обраному шляху. За сумлінну працю, активну участь у громадській роботі та з нагоди Дня юриста викладачі та студенти інституту були нагороджені грамотами.

Після завершення офіційної частини в актовій залі інституту відбувся інтелектуальний брейн-ринг між командами, до складу яких увійшли викладачі та студенти інституту. Запанувала справжня атмосфера гри. Організатори змагання підготували для учасників чимало запитань, відповідаючи на які команди мали продемонструвати креативність, знання, кмітливість та почуття гумору.

Команду кафедри адміністративного, кримінального права та процесу «Кримінологістики» представляли: Маринич А. П. (капітан команди), Іщенко А. С., Задорожня І. А., Луценко Д. І.

Команду кафедри філософських та гуманітарних дисциплін «Шерифи ФГД» представляли: Пояркова О. В. (капітан команди), Герасименко І. А., Гольник О. О., Кричун А. Ю.

Команду кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін «Замок Левитського» представляли: Цигульський С. М. (капітан команди), Волошина А. С., Заверзаєв С. С., Скорупо В. О.

Команду кафедри соціальної роботи «Ключ Левитського» представляли: Акімова Н. В. (капітан команди), Варакута Є. А., Воєнна Т. В., Діденко К. М.

Яскравості, імпровізації та веселощів брейн-рингу додали талановиті ведучі Владислав Дяченко та Тетяна Заіченко.

Після запеклої боротьби з мінімальною перевагою в рахунку перемогу здобула команда «Замок Левитського». Переможцям брейн-рингу було вручено перехідний кубок, який зберігатиметься на кафедрі до наступної гри. Усім учасникам брейн-рингу було вручено солодощі. Вітаємо команду кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін з перемогою!

Усіх співробітників та студентів вітаємо з Днем юриста, бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції й кар’єрного зростання, нових відкриттів на славу України!