День знань – 2017 в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День знань – 2017 в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління

0

Зранку 1 вересня 2017 року в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління розпочались традиційні урочистості з нагоди святкування Дня знань. Цей день знаменує початок нового навчального року, нових знань, нових досягнень та успіхів.

Дружня студентська родина нашого інституту щиро прийняла у свої обійми першокурсників! І хоч день видався похмурим, майданчик біля головного корпусу був наповнений юнацькими посмішками й ароматами осінніх квітів.

За традицією студентів, їхніх батьків, викладачів та співробітників, гостей святкового заходу з Днем знань першим привітав директор ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який побажав усім натхнення, наснаги, високих здобутків у нелегкій, але важливій справі отримання освіти.

Благословив студентів на навчання керуючий Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф. Владика відслужив молебен та побажав, щоб цей рік був для інституту врожайним на добро, успіхи, щастя і любов, а студенти стали справжніми фахівцями та гідними громадянами нашої незалежної держави.

Після урочистостей студенти відвідали лекцію на тему «Європейський союз і Україна».