Списки рекомендованих на ОКР "молодший спеціаліст" — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Списки рекомендованих на ОКР "молодший спеціаліст"

Відповідно до рішень приймальної комісії оголошуються рекомендації до зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб вступників, які перебувають на найвищих позиціях відповідних рейтингових списків на ОС "молодший спеціаліст".

Формування списків рекомендованих до зарахування (далі - Списки) на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснено в Єдиній базі у межах ліцензійного обсягу.

Особам, зазначеним у Списках рекомендованих до зарахування необхідно особисто подати оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2016 року № 1236 та зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за № 1515/29645 та Правилами прийому до коледжу приватного вищого навчального закладу «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» в 2017 році, до приймальної комісії за адресою: м.Кропивницький, вул.Миколи Левитського (Колгоспна), 73. Вступники, які подали заяви в електронній формі, зобов’язані також підписати заяву, роздруковану у приймальній комісії.

Особи, які не виконали вимог до зарахування (надання оригіналів документів) в терміни, визначені Правилами прийому до коледжу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», втрачають право на зарахування на навчання.

Після видання наказу про зарахування на навчання до Коледжу інституту між сторонами укладається договір про надання освітніх послуг, відповідно до якого здійснюється оплата за навчання.

Молодший спеціаліст

1 курс

2 курс