- Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Списки рекомендованих на ОКР "бакалавр"

Відповідно до рішень приймальної комісії оголошуються рекомендації до зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб вступників, які перебувають на найвищих позиціях відповідних рейтингових списків на ОС "бакалавр".

Формування списків рекомендованих до зарахування (далі - Списки) на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснено в Єдиній базі у межах ліцензійного обсягу.

Особам, зазначеним у Списках рекомендованих до зарахування необхідно особисто подати оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2016 року № 1236 та зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за № 1515/29645 та Правилами прийому до приватного вищого навчального закладу «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» в 2017 році, до приймальної комісії за адресою: м.Кропивницький, вул.Миколи Левитського (Колгоспна), 73. Вступники, які подали заяви в електронній формі, зобов’язані також підписати заяву, роздруковану у приймальній комісії.

Особи, які не виконали вимог до зарахування (надання оригіналів документів) в терміни, визначені Правилами прийому до ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», втрачають право на зарахування на навчання.

Після видання наказу про зарахування на навчання до інституту між сторонами укладається договір про надання освітніх послуг, відповідно до якого здійснюється оплата за навчання.

Бакалавр

1 курс

2 курс

3 курс

Відео Кропивницького інституту державного та муніципального управління


 - Кропивницький інститут державного та муніципального управління - Кропивницький інститут державного та муніципального управління - Кропивницький інститут державного та муніципального управління - Кропивницький інститут державного та муніципального управління