Престольне свято у студентському храмі — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Престольне свято у студентському храмі

z

24 травня 2017 року, в день пам’яті святих рівноапостольних Мефодія і Кирила, учителів словенських, студентський храм Кропивницького інституту державного та муніципального управління відсвяткував своє Престольне свято.

  

Богослужіння в цей день очолив Високопреосвященніший архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф. Невеликий храм ледве вміщав усіх прихожан і гостей, які прийшли, щоб взяти участь у святковій службі.

За богослужінням співав хор духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці. Наприкінці Літургії Правлячий архієрей звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому розповів про життєвий подвиг святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в справі освіти слов’янських народів світлом Христової Істини. Владика зазначив, що ці святі, які були глибоко освіченими людьми свого часу, є покровителями учителів та учнів, і саме до них звертаються люди науки з молитвами про допомогу в своїх працях. Архієпископ Іоасаф привітав керівництво, професорсько-викладацький склад та студентів навчального закладу, а також настоятеля і прихожан храму з Престольним святом і побажав благодатної допомоги Божої у всіх благих починаннях і молитовного заступництва святих просвітителів і учителів словенських. Директор інституту Литвин І. І. висловив щиру подяку Правлячому архієрею за спільну молитву в цей святковий день, відзначивши його постійну увагу до студентського храму.

1

2

3

4

5

6

7

8

9