День науки — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

День науки

0

19 травня 2017 року в інституті відбулися заходи з нагоди святкування Дня науки. 

 

 

З вітальним словом до присутніх звернувся директор інституту Литвин І. І., який привітав всіх присутніх з Днем науки та побажав усім науковцям творчої наснаги на обраному шляху, а студентам – активно долучатися до наукової роботи, бути завжди веселими, здоровими, енергійними. За активну участь у науково-дослідній роботі інституту викладачів і студентів інституту було нагороджено грамотами й відзначено подяками.

Після завершення офіційної частини в актовій залі інституту відбувся інтелектуальний брейн-ринг між командами, до складу яких увійшли викладачі та студенти інституту. Запанувала справжня атмосфера гри. Організатори змагання підготували для учасників чимало запитань, відповідаючи на які команди мали продемонструвати креативність, знання, кмітливість та почуття гумору.

Команду кафедри адміністративного, кримінального права та процесу «Кримінологісти» представляли: Клімашкіна А. С. (капітан команди), Задорожня І. А., Луценко Д. І., Михалкова К. С.

Команду кафедри філософських та гуманітарних дисциплін «Шерифи» представляли: Пояркова О. В. (капітан команди), Герасименко І. А., Михалкович М. І., Скорупо В. О.

Команду кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін «Замок Левитського» представляли: Цигульський С. М. (капітан команди), Гавриленко Є. М., Ніканоров В. О., Токарєв Б. Р.

Команду кафедри соціальної роботи «НКВС» представляли: Акімова Н. В. (капітан команди), Гуць А. О., Діденко В. С., Діденко К. М.

Яскравості, імпровізації та веселощів брейн-рингу додали талановиті ведучі Анна Короп та Лєніє Комісарчик.

Під час гри учасників усіх команд заповзято підтримували вболівальники, адже саме сьогодні їм випала нагода побачити своїх зазвичай серйозних наставників на сцені. Тож вони з цікавістю та захопленням оцінювали їх ерудицію та іскрометний гумор.

Після запеклої боротьби з мінімальною перевагою в рахунку перемогу здобули «Шерифи». Переможцям брейн-рингу було вручено перехідний кубок, який зберігатиметься на кафедрі до наступної гри.

Усіх науковців вітаємо з Днем науки, бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції й кар’єрного зростання, нових відкриттів на славу України!