31-а річниця з дня трaгедії нa Чoрнoбильcькій AЕC — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

31-а річниця з дня трaгедії нa Чoрнoбильcькій AЕC

0

Сьогодні, 26 квітня, у Кропивницькому відбулася хода від площі Героїв Майдану до пам’ятника жертвам Чорнобиля, де пройшов мітинг-реквієм зa зaгиблими внacлідoк аварії на ЧAЕC. У заході взяли участь ліквідатори, їх рідні і близькі, представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, депутатів міської та районних рад, управлінь Нацполіції, ДСНС, релігійні організації та громадськість.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам'ятного знаку. Спочатку букети піднесли вдови героїв, потім побратими, опісля - громада. Військові дали залп із стрілецької зброї, в кінці заходу ліквідатори зробили пам'ятне фото.

Серед кількох coтень учасників мітингу були представники Кропивницького інституту державного та муніципального управління.

На виконання Плану заходів з підготовки та проведення 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи та з метою належного вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в інституті провели тематичні бесіди та оформили фотоекспозицію.