ІІ місце у фінальному комунікаційному турнірі – наше! — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

ІІ місце у фінальному комунікаційному турнірі – наше!

0

5 квітня 2017 року у Кропивницькому відбувся фінальний тур молодіжного турніру у форматі британських парламентських дебатів за участю команд Центральноукраїнського національного технічного університету, Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, Кропивницького інституту державного та муніципального управління, Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М. П. Сая.  

Організатором дебатного турніру виступила Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» Інституту «Республіка». Гра відбулася в рамках міжнародного проекту, що реалізовується в 24-х містах України.

Мета заходу – підвищення рівня свідомості молоді, залучення її до виборчого процесу, усвідомлення своєї ролі в розбудові держави; розвиток потенціалу та творчих здібностей. На сьогодні значної популярності серед студентів України набули дебати як навчальний формат та просто командна гра, покликана розвивати ораторські, комунікаційні та аналітичні здібності.

Під час гри регіональний координатор ініціативи Анатолій Стоян представив кампанію «Активна Громада: право вибору» та провів для учасників турніру семінар «Як підвищити участь молоді у національних виборах?».

Команда нашого інституту у складі Скорупо Володимира та Заверзаєва Сергія виборола почесне ІІ місце, отримала диплом та подяку від організаторів дебатів, а Володимира Скорупо нагородили цінним подарунком.