Шевченківські читання — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Шевченківські читання

0

В історії кожного народу серед її великих творців є люди, імена яких оповиті невмирущою славою і любов’ю. Таким самородком в українців є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу.  13 березня в колі дружньої студентської родини КІДМУ КПУ лунали слова шани та любові на честь видатного українського митця. Тут  зустрілися майбутні юристи та соціальні працівники – справжні шанувальники творчості Тараса Шевченка.

Ведучі професор кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Чорноус Оксана В’ячеславівна та доцент кафедри соціальної роботи Акімова Наталя Володимирівна здійснили віртуальну подорож спогадами друзів та однодумців Кобзаря. У форматі літературних змагань Гуць Аліна, Козачинська Марина, Котова Анастасія та Скорупо Володимир декламували зі сцени невмирущі поетові рядки. Усі учасники читали художні твори виразно, щиро, проникливо, чим зворушили присутніх гостей заходу. Герасименко Ігор підготував презентацію, присвячену життєвому та творчому шляху Кобзаря. За допомоги вікторини студенти демонстрували свої знання про особистість поета, його уподобання та життєву позицію. Найбільше вразив присутніх написаний Комісарчик Лєніє лист Тарасу Шевченку від студентів ХХІ століття, у якому лунали слова вдячності, підтримки ідей українського генія, міркування щодо мрій та поривань сучасної молоді.

Авторитетне журі в складі завідувача кафедри соціальної роботи Косенка В. Д., завідувача кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін Зеленко І. П. і доцента кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін Цигульського С. М. висловили подяку учасникам за можливість завітати в чарівний світ української літератури й гідно оцінили їх майстерність і підготовку. За результатами оцінювання кращими знавцями творчості та читцями творів Тараса Шевченка були визнані майбутні правники (група ДП–115).

Вітаємо учасників та переможців літературних змагань!