Списки рекомендованих від 28.07.2016 — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Списки рекомендованих від 28.07.2016

Відповідно до рішення приймальної комісії від 28.07.2016 р. (протокол №17) оголошуються рекомендації до зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб вступників, які перебувають на найвищих позиціях відповідних рейтингових списків на ОКР "молодший спеціаліст" 1 курсу та ОКР "бакалавр" з нормативним терміном навчання на 2 та 3 курси.

Формування списків рекомендованих до зарахування (далі - Списки) на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснено в Єдиній базі у межах ліцензійного обсягу.

Особам, зазначеним у Списках, для зарахування необхідно особисто подати оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами прийому та Правилами вступу, до приймальної комісії ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» (м.Кіровоград, вул.Миколи Левитського (Колгоспна), 73). Вступники, які подали заяви в електронній формі, зобов’язані також підписати власну електронну заяву, роздруковану у приймальній комісії.

Особи, які до 17-00 10 серпня 2016 року не подали до приймальної комісії оригінали документів втрачають право на зарахування на навчання.

Термін зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 12 серпня 2016 року.
Після видання наказу про зарахування до інституту між сторонами укладається договір, за яким здійснюється оплата за навчання.

Бакалавр

2 курс (з нормативним терміном навчання)

3 курс (з нормативним терміном навчання)

Молодший спеціаліст
1 курс