Молодший бакалавр. Порядок прийому заяв та документів — Кропивницький інститут державного та муніципального управління

Порядок прийому заяв та документів для вступу на навчання за ступенем молодшого бакалавра

Вступники для здобуття освітнього ступеня молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти подають заяви тільки в електронній формі. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня. Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 31 жовтня.

Для подання заяв в електронній формі вступник реєструє особистий електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресоюhttps://vstup.edbo.gov.ua/. Документ про попередню освіту має бути внесений до реєстрації першої заяви вступника на відповідній основі вступу. Особисті електронні кабінети вступників працюють до 30 листопада.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн та розглядається Приймальною комісією у порядку, визначеному законодавством.

У паперовій формі документи для вступу подаються лише в таких випадках:

  1. У разі подання іноземного документа про освіту;
  2. У разі подання документа про раніше здобуту освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
  3. У разі подання заяви на вступ до або після встановлених цим Порядком строків роботи електронних кабінетів вступників;
  4. У разі неможливості зареєструвати особистий електронний кабінет вступника або подати заяву в електронному вигляді з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Вступники можуть подати до двадцяти заяв за всіма джерелами фінансування.