Участь у навчальному семінарі «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації суспільного та воєнного характеру» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у навчальному семінарі «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації суспільного та воєнного характеру»

1small18 березня 2015 року до Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету для проведення навчального семінару «Дії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації суспільного та воєнного характеру» завітали рятувальники ДСНС з провідним фахівцем відділу інформації та комунікацій з громадськістю ДСНС України у Кіровоградській області, капітаном служби цивільного захисту Бакай А.С.

На сьогоднішній день є актуальним  та необхідним інформування населення про дії в разі виникнення надзвичайної  події будь-якого характеру. Управління ДСНС України у Кіровоградській області вже декілька місяців поспіль проводить спеціальні акції, навчальні семінари та лекції з метою навчити дорослих та дітей бути обачними у випадку надзвичайної ситуації.

Тож Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету спільно з фахівцями ДНСН України у Кіровоградської області провели навчальний семінар для усіх студентів та викладачів закладу. Разом з майстром виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД в Кіровоградській області ГусєвимВ.О. та медичною сестрою медико-санітарної частини ЦЗД управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Колісник О.М. було докладно розглянуто правила поведінки, заходи безпеки та першої домедичної допомоги. Фахівець групи піротехнічних робіт продемонстрував декілька воєнних боєприпасів та розповів про їх можливу дію та поведінку в разі прямого зіткнення. Охочі мали змогу окремо підійти та самостійно дослідити приклади боєприпасів. Наприкінці навчального семінару з цивільного захисту було переглянуто навчальний фільм «Дії в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій».

3 4 5 6 7 8 9 10 11  12 13 18 19  21