День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

008 травня 2019 року в актовій залі інституту відбулися заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Директор інституту доктор юридичних наук, доцент Литвин І. І. у вступному слові закликав присутніх вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання. Доцент кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Рубан О. М. у своєму виступі зазначив, що перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ніхто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам'ятати про це. Молодь не повинна забути героїзм українців, які разом з іншими народами світу боролися з фашизмом.

Студенти та викладачі у бібліотеці інституту ознайомились з тематичною виставкою, присвяченою участі українського народу у Другій світовій війні, взяли участь у покладанні квітів до обелісків загиблим воїнам на Алеї Слави та Меморіального комплексу "Фортечні вали".

0

0

0

0

0

0

0