V Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної роботи — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

V Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної роботи

0

У цьому році Кропивницький інститут державного та муніципального управління вперше взяв участь у V Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи, що проводиться п’ятий рік поспіль за ініціативи Житомирського державного університету імені Івана Франка.

  

Наукові роботи вдало пройшли реєстрацію та тестування й були прийняті до участі у ІІ турі конкурсу, який проходив з 17 квітня по 15 травня 2017 року

На конкурс було відправлено дві студентські роботи з актуальних соціальних проблем молоді, які є дослідницькими за своїм характером, мають наукове та прикладне значення, апробовані у соціальній сфері та застосовані в освітньому процесі. Зокрема, наукова робота Котової Анастасії Сергіївни на тему «Стань янголом життя!» (науковий керівник: доцент кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Тернавська Т. А.) за результатами голосування в соціальних мережах у віковій категорії «студенти» посіла почесне ІІ місце в номінації «Соціальні проекти (реалізовані чи спроектовані)».

Студентка групи КСР-215 Панченко Віта Олександрівна з науковою роботою на тему «Модернізація системи надання соціальних послуг в Україні на сучасному етапі» (науковий керівник: завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат філософських наук Косенко В. Д.) стала лауреатом конкурсу та отримала сертифікат учасника у номінації «Наукові роботи на соціальну тематику».

Вітаємо учасників Конкурсу!

Бажаємо успіху та чекаємо нових перемог!