Міжнародна науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Пільги в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Міжнародна науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ»

top

  У ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» 22–23 квітня 2016 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри».

 

 

spy offersNike React Element 87

До початку роботи конференції було відвідано службу в храмі рівноапостольних святих Кирила та Мефодія, а також висаджено квіти на знак розширення співпраці та реалізації подальших спільних наукових проектів установ-учасників конференції.

Основними учасниками конференції стали фахівці та практики, які орієнтують свою освітню та науково-дослідну діяльність на обґрунтування та впровадження в життя України правових, гуманітарно-економічних та соціальних реформ.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь молоді вчені, провідні науковці, досвідчені практики, представники провідних вищих навчальних закладів й установ України та близького зарубіжжя, зокрема Гродненського державного університету імені Янки Купали (Республіка Білорусь, м. Гродно), Гродненського філіалу «БІП – Інститут правознавства» (Республіка Білорусь, м. Гродно), Брестського державного університету імені О. С. Пушкіна (Республіка Білорусь, м. Брест), Федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої професійної освіти «Саратівська державна юридична академія» (Російська Федерація, м. Саратов), Науково-дослідного інституту імені академіка Ф. Г. Бурчака, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії внутрішніх справ України, Національної академії державного управління при Президентові України, Верховного Суду України та багатьох інших.

Під час урочистого відкриття конференції з вітальним словом до учасників звернувся директор ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету», кандидат юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який зазначив, що такі наукові заходи сприяють поглибленню наукового діалогу серед фахівців-практиків та є підтвердженням високого рівня вітчизняної науки й непересічного інтересу різних поколінь наукової спільноти до ролі наукових досліджень у формуванні суспільного поступу в ІІІ тисячолітті. Побажавши всім учасникам плідної та творчої праці, заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету», кандидат юридичних наук, доцент Шаркова Ганна Юріївна запропонувала регламент для виступів на пленарному засіданні та питань до доповідачів.

Під час пленарного засідання з числа запрошених гостей виступили: доцент кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України, кандидат юридичних наук, доцент Первомайський Олег Олексійович; начальник правового управління Верховного Суду України Берестова Ірина Еріївна; доцент кафедри культурології Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат філологічних наук, доцент Пузиренко Ярина Василівна; професор кафедри правознавства Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Гриценко Володимир Григорович; директор ДНЗ «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Кіровоградської ОДА», кандидат технічних наук, доцент Зелінський Сергій Едуардович; учений секретар Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України, кандидат юридичних наук Кочин Володимир Володимирович.

Берестова І. Е. у своїй доповіді «Забезпечення принципу верховенства права в контексті реформування повноважень Конституційного та Верховного Судів України» звернула увагу учасників конференції на необхідність наділення Конституційного Суду України додатковими повноваженнями з розгляду справ за безпосереднім зверненням громадян з конституційною скаргою є одним з пріоритетних напрямів правової системи України. Кочин В. В. зазначив, що окремого дослідження потребують відносини, які перебувають у правовій площині, однак їх зміст та форма не передбачені законом.

У наукових доповідях Ігнатьєва В. А. («Взаємозв’язок філософських і суспільних революцій»), Зелінського C. Е. («Практичні механізми оцінювання діяльності керівників місцевих державних адміністрацій»), Пузиренко Я. В. («До проблеми загальногуманітарної підготовки студентів-першокурсників»), що були проголошені на пленарному засіданні та викликали жваві дискусії, розглядалися актуальні питання, що стосувалися важливих суспільних проблем.

Під час роботи конференції пролунало чимало цікавих ідей, було розглянуто особливості роботи соціальної, правової та гуманітарно-економічної сфер з різних наукових позицій та зроблено нові акценти, висловлено слушні пропозиції, які варто враховувати під час подальших наукових досліджень.

Після пленарного засідання учасники конференції подовжили роботу в режимі секційних засідань.

Робота конференції переконливо продемонструвала, що обрана тема «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри» є плацдармом для подальшої співпраці й обміну думками між науковцями з різних міст України та представників наукових кіл країн-сусідів. У зв’язку з актуальністю порушених питань за результатами конференції підготовлено та схвалено рекомендації, які затверджені в Резолюції конференції, видано збірник тез доповідей учасників конференції (переглянути збірник).