КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (Нач. відділу управління персоналом, професор, старший викладач) — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
  • Головна
  • Вакансії
  • КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (Нач. відділу управління персоналом, професор, старший викладач)

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (Нач. відділу управління персоналом, професор, старший викладач)

Нач. відділу управління персоналом

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади нач. відділу управління персоналом ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»

Необхідні документи:особовий листок з обліку кадрів; автобіографію; копії документів про вищу освіту; копію паспорта, ідентифікаційного коду, трудової книжки.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

  • досвід роботи від 5 років на посаді керівника відділу кадрів;
  • знання системи наукових надбавок та стажу;
  • знання військового обліку та звітності.

Необхідні документи: листок з обліку кадрів; автобіографію; копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання; перелік наукових праць у фахових видання; підвищення кваліфікації; звіт про професійну діяльність; копію паспорта, ідент.коду, трудової книжки.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ відповідно до профілю кафедри:

профессора –учене звання, науковий ступінь або старший науковий співробітник та стаж педагогічної роботи не менше 7 років у ВНЗ.

Старший викладач – освітній рівень магістра.

ПОРЯДОК проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових відносин (договорів, контрактів) у приватному вищому навчальному закладі «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» знаходиться за посиланням на сайті інституту у вкладці «Підрозділи», «Відділ управління персоналом».

Документи надсилати за адресою: 25026, ПВНЗ КІДМУ, м. Кропивницький,

вул. М. Левитського, 73, кімната 206

або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

Докладна інформація з питань конкурсу за телефонами: (0522)34-99-01; (050) 487-19-53

Начальник відділу кадрів    Довбня Світлана Василівна   (050)4871953