Навчально-методичний відділ — Кропивницький інститут державного та муніципального управління

Навчально-методичний відділ

Навчально-методичний відділ є основним структурним підрозділом Кропивницького інституту державного та муніципального управління, через який здійснюється організація та планування навчального процесу, керівництво й контроль за навчальною і науково-методичною роботою.

Найголовнішими завданнями навчально-методичного відділу на сучасному етапі розвитку вищої освіти є інтеграція вітчизняної системи освіти в інституті з європейською, гармонізація змісту освіти та вдосконалення її методології відповідно до суспільних та технологічних перетворень, які відбуваються в освітянському просторі України.

Положення про навчально-методичний відділ

 image006 Ломоносова Людмила Борисівна – завідувач навчально-методичного відділу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління».
   
image008 Литвин Яніна Сергіївна - старший інспектор навчально-методичного відділу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління».
imege Коваленко Вікторія Володимирівна - інспектор навчально-методичного відділу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління».
imege Чернега Тетяна Володимирівна - інспектор навчально-методичного відділу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління».
   
Buy KicksNike Shoes, Sneakers & Accessories