Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота» з відзнаками! — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота» з відзнаками!

Протягом лютого – квітня 2021 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота» спеціальності «Соціальна робота». На конкурс було подано 64 наукові роботи від 71 студента з 39 закладів вищої освіти України, зокрема дві студентські наукові роботи від ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління».

За результатами оцінювання галузевої конкурсної комісії робота Пашкевич Юлії «Дослідження явища професійного вигорання соціальних працівників» (керівник: доцент кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук ТернавськаТ. А.) була відмічена грамотою за перемогу в номінації «Сміливість наукового пошуку»; робота Ігнатьєва А. «Застосування соціальних технологій у роботі з людьми похилого віку» (керівник: доцент кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, доктор психологічних наук Акімова Н. В.) була відмічена грамотою за перемогу в номінації «Новизна та оригінальність ідей».

Вітаємо наших студентів з відзнаками та бажаємо подальшої плідної наукової роботи!


gramota 1


gramota 2