Науково-практичний онлайн-семінар «Актуальні проблеми підготовки фахівців відповідно до потреб сучасного ринку праці» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Науково-практичний онлайн-семінар «Актуальні проблеми підготовки фахівців відповідно до потреб сучасного ринку праці»

 02 квітня 2020 року кафедрою загальної підготовки та соціальної роботи ПВНЗ КІДМУ було проведено науково-практичний онлайн-семінар «Актуальні проблеми підготовки фахівців відповідно до потреб сучасного ринку праці».

Участь у заході взяли представники роботодавців, випускники та здобувачі вищої освіти за спеціальністю 231 Соціальна робота, професорсько-викладацький склад кафедри загальної підготовки та соціальної роботи ПВНЗ КІДМУ, науково-педагогічні працівники інших ЗВО міста та України.

Найбільшу вагу привернули доповіді гостей семінару, фахівців у сфері інклюзивної освіти та волонтерської діяльності Дяченко Л. О. «Професійні компетенції соціального працівника у роботі з педагогічно занедбаними дітьми-вихованцями спеціального закладу», Волєгової Н. О. «Оптимізація навичок вихователя у наданні соціально-освітніх послуг в умовах реалій пандемії», Котової А. С. «Дисбаланс ринку праці та освіти  як фактор зниження шансів знайти бажану роботу». Щиро зацікавили учасників наукові напрацювання наших доповідочок-докторів психологічних наук Раєвської Я. М. «Психологічне забезпечення професійної діяльності фахівців в умовах сьогодення», Гейко Є. В. «Психологічні особливості формування цілісності майбутніх психологів в умовах дистанційного навчання», Акімової Н. В. «Специфіка роботи з інтернет-технологіями сучасного соціального працівника».

Цінними порадами щодо необхідних знань, умінь та навичок зі студентами старших курсів поділилися кращі випускники спеціальності 231 Соціальна робота – Котова А. С. та Гедз Л. Е.  

Щиро вдячні всім учасникам за активну участь у роботі науково-практичного семінару та запрошуємо до подальшої співпраці!

Screen001