Урочисте вручення дипломів випускникам магістратури — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Урочисте вручення дипломів випускникам магістратури

19 березня 2021 року в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління відбулася визначна подія – вручення дипломів державного зразка здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня. У цей святковий день омріяний документ про найвищий освітній ступінь отримали 110 здобувачів, які завершили навчання за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Економіка», «Облік і оподаткування», «Геодезія та землеустрій», «Соціальна робота».

         Вручення дипломів завжди є підсумком плідної праці викладачів та студентів, тож щирі слова директора інституту, доктора юридичних наук, доцента Литвина Івана Івановича були сповнені побажань не забувати «альма-матер» та реалізовувати набуті під час навчання знання та уміння у своїй професійній діяльності на благо України. Теплі привітання випускникам із завершенням цього важливого етапу в їхньому житті висловила заступник директора з навчально-наукової роботи, кандидат юридичних наук Шаркова Ганна Юріївна.

         Щасливу мить урочистого отримання диплома випускники неодмінно пам’ятатимуть не один рік, адже отримували їх особисто від високоповажних гостей свята - голови Кіровоградської обласної ради Шульги Сергія Павловича та секретаря Кропивницької міської ради Колюки Сергія Сергійовича. Шановні гості долучилися до привітань та відмітили, що вже дипломовані фахівці є надією міста та області, оскільки саме молодь розбудовує шлях до процвітання нашої країни.  

Слова подяки всьому науково-педагогічному складу та адміністрації від імені всіх випускників висловили студенти: генеральний директор Обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради Яриніч Костянтин Володимирович, начальник управління освіти Міської ради м. Кропивницького Костенко Лариса Давидівна, керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Балакірєва Світлана Миколаївна. Дехто з них стали магістрами вперше, а от більшість отримали вже другу вищу освіту та підтвердили, що не помилилися у виборі закладу освіти, адже якісна освіта - запорука успішного професійного майбутнього!

Цілковитою несподіванкою стали приємні подарунки від студентів для власного храму на честь рівноапостольних Кирила та Мефодія – покровителів студентів та викладачів.

Вітаємо наших магістрів та бажаємо творчої наснаги й подальшого розширення горизонтів наукової та професійної діяльності!

 

IMG 3558

IMG 3567

IMG 3568

IMG 3569

IMG 3570

IMG 3571

IMG 3574

IMG 3575

IMG 3577

IMG 3578

IMG 3579

IMG 3582

IMG 3583

IMG 3584

IMG 3585

IMG 3587

IMG 3588

IMG 3589

IMG 3590