Настала весна – 8 Березня. — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Настала весна – 8 Березня.

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Не дивно, що саме на початку цієї пори, коли природа пробуджується та розквітає, жінок всього світу вітають з Міжнародним жіночим днем.

Nike shoesnike fashion

Це по справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті - кохання, сердечність та вірність.

5 березня в приміщенні Кропивницького інституту державного та муніципального управління відбувся урочистий концерт, присвячений святу весни, краси та кохання. Теплі слова привітань на адресу жінок висловили директор інституту, доктор юридичних наук, доцент Іван Іванович Литвин та заступник директора з навчально-наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Шаркова Ганна Юріївна.
20210305 1106114

Студентський актив інституту у складі Коцюби Тетяни, Гордуза Олександра, Сушко Самуїла, Ренкас Анастасії, Шилюк Карини презентував чудовий святковий концерт. Присутні в залі не шкодували бурхливих оплесків та ласкавих усмішок.

Програма свята була цікавою і веселою, пронизана повагою і любов'ю до жінок.