День відкритих дверей у ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Корисна інформація для вступника
Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

День відкритих дверей у ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету»

16small

04 квітня 2015 р. у Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету відбувся День відкритих дверей. Програма заходу була насиченою, адже в цей день проходили і батьківські збори, і зустріч із абітурієнтами, і олімпіада з української мови та літератури. Для усіх відвідувачів інституту працював буфет з безкоштовним чаєм та солодощами.

Для батьків була підготовлена інформація щодо навчання та успішності студентів, а також концертні номери від Студентської ради. Батьки кращих студентів отримали від керівництва інституту подяки.

Абітурієнтів ознайомили з перевагами навчання в інституті та правилами вступу. По завершенню заходу було продемонстровано відеоролик, у якому представлено основні напрямки діяльності інституту.

Найцікавішою подією дня для абітурієнтів була олімпіада з української мови та літератури, яка проводилася для учнів 9-х та 11-х класів. В олімпіаді взяли участь 24 учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда та області.

За результатами олімпіади серед учнів 9-х класів призерами стали:

І місце – Бізяєва І. (ЗОШ № 3, м. Новоукраїнка Кіровоградської обл.);

ІІ місце ‒ Чуйко А. (ЗОШ № 7, м. Кіровоград);

ІІІ місце ‒ Момот А. (ЗОШ № 31, м. Кіровоград).

Серед учнів 11-х класів перемогу здобули:

І місце – Васюра І. (ЗОШ № 18, м. Кіровоград);

ІІ місце ‒ Постемська М. (ЗОШ № 18, м. Кіровоград), Курмаз К. (ЗОШ № 18, м. Кіровоград);

ІІІ місце ‒ Киричун О. (ЗОШ № 18, м. Кіровоград).

Усі учасники олімпіади отримали сертифікати, які надають додаткові бали при вступі до інституту.

0123456789101213141516