Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

teacher day 2017

 

 

ВітаємоВас з чудовим святом - Днем працівника освіти!
  Все життя ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів - уважних і строгих , які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог. Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь.

 

  Де б Ви не працювали: у звичайній школі чи ліцеї, в установі додаткової освіти або в дитячому будинку , в системі профосвіти або у вузі , - всі Ви присвятили себе одній справі - навчати дітей і молодь. Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, реалізуєте наукові проєкти. Своїм талантом і майстерністю запалюєте серця учнів і вихованців.

Спасибі Вам за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі! Щиро бажаємоВам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! І нехай посмішки дітей - найголовніша нагорода за Ваш благородний труд - супроводжують Вас на всьому життєвого шляху!

 

З повагою, директор   ПВНЗ 
«Кропивницький інститут державного та Муніципального управління»        Іван ЛИТВИН