Науково-методичні результати стажування — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Науково-методичні результати стажування

Науково-педагогічна робота спонукає нас до постійного професійного саморозвитку та навчання. У рамках проходження стажування в Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка плідна співпраця з колегами Раєвською Я.М. та Мельник Ж.В. допомогла доценту кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидату педагогічних наук Тернавській Тетяні Анатоліївні підготувати для студентів,

які навчаються за спеціальністю Соціальна робота, навчальні матеріали з дисципліни «Менеджмент соціальної роботи», а саме навчально-методичний посібник і навчально-практичний органайзер.

У посібнику висвітлені актуальні питання менеджменту соціальної роботи з урахуванням вимог сьогодення до підготовки фахівців соціальної сфери, розкриті основні положення курсу, сутність, зміст процесу менеджменту соціальної роботи, форми, методи та принципи, що мають опанувати студенти на лекційних і практичних заняттях; значна увага приділена взаємозв’язку з загальнокультурною підготовкою студентів.

Навчально-практичний органайзер з курсу «Менеджмент соціальної роботи» є навчально-методичним виданням для забезпечення викладання навчальної дисципліни «Менеджмент соціальної роботи», що забезпечує поєднання теоретичної підготовки з практичною діяльністю студентів, які навчаються за спеціальністю 231 Соціальна робота.