Участь у засіданні Консультативної ради Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у засіданні Консультативної ради Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

20150312 4small

12  березня  2015  р. у  Кіровоградській  обласній  універсальній  науковій бібліотеці
ім. Д. І. Чижевського відбулося засідання Консультативної ради Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі з директором Пастернаком Сергієм Олександровичем.

До запрошених спеціалістів служби, директорів міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися представники Кіровоградського інституту державного та муніципального управління: Шаркова Ганна Юріївна  заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи (кандидат юридичних наук, доцент); Ігнатьєв Віталій Аркадійович  завідувач кафедри гуманітарних та економічних дисциплін (кандидат філософських наук, доцент); Ломака Олександр Анатолійович   доцент кафедри гуманітарних та економічних дисциплін (кандидат історичних наук).

Представникам ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління» було надано можливість проінформувати присутніх щодо особливостей набору студентів за напрямом підготовки «Соціальна робота», оскільки присутні безпосередньо працюють за цією кваліфікацією. Крім того, наголошено на перевагах Кіровоградського інституту державного та муніципального управління:

- це єдиний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку за напрямом «Соціальна робота»;

- стала та найнижча вартість навчання;

- наявність висококваліфікованого професійно-викладацького складу;

- можливість навчання за ваучерами.

Директор Кіровоградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пастернак С. О. акцентував увагу на необхідності плідної співпраці з Кіровоградським інститутом державного та муніципального управління у межах укладеного договору про співпрацю.

Усім присутнім було роздано рекламно-інформаційний матеріал для більш детального  самостійного ознайомлення.

20150312 420150312 320150312 120150312 5