Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Засідання наукового гуртка «Креативні розумники»

15

05 березня 2020 року на кафедрі загальної підготовки та соціальної роботи відбулося чергове засідання наукового  гуртка «Креативні розумники» на тему«Особисті та соціальні установки сучасного соціального працівника».

Зі вступним словом розпочала засідання наукового гуртка завідувач кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидат філологічних наук, доцент О. Чорноус, яка привітала присутніх, а також ознайомила з регламентом роботи.

З вітальним словом до учасників засідання звернуласяголова засідання, доцент кафедри загальної підготовки та соціальної роботи,кандидат психологічних наук О. Шаумян.

Під час засідання обговорювалися питання прояву й формування особистих та соціальних установок соціального працівника, напрями роботи над собою, представлені в працях вітчизняних та закордонних учених тощо.

Основнимирезультатами засідання наукового гуртка єформування подальшого розвитку цілісного ставлення особистості до свого життя, визначення напрямів наукових досліджень для теоретичного обґрунтування та подальшого практичного використання окремих рекомендацій.

12121415