Перший етап Всеукраїнської олімпіади з соціальної роботи та навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням») у ПВНЗ КІДМУ — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Перший етап Всеукраїнської олімпіади з соціальної роботи та навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням») у ПВНЗ КІДМУ

IMG 2888

05–06 лютого 2020 р. кафедрою загальної підготовки та соціальної роботи було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням») та І етап Всеукраїнської олімпіади з соціальної роботи відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. за № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році».

У конкурсному змаганні з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням»)  взяли участь студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальностей 081 Право, 231 Соціальна робота і 071 Облік і оподаткування, які наразі вивчають українську мову (за професійним спрямуванням). Завдання були спрямовані на виявлення в майбутніх юристів, соціальних працівників та економістів знань чинних норм сучасної української літературної мови, умінь послуговуватися її лексичним і фразеологічним багатством, навичок у складанні й коригуванні різних типів документів.

За результатами виконання конкурсних завдань перемогу здобула Варакута Єлізавета (група ДСР–117).

Олімпіада з соціальної роботи за участю студентів ІІІ і IV курсів, які здобувають освітній ступінь бакалавра за спеціальністю 231 Соціальна робота, відбувалася в два тури: теоретичний (тестування) та дослідницький (розробка програми дослідження на тему «Якість життя людини в соціумі»).

 За результатами виконання конкурсних завдань перемогу здобула Зварич Наталія (група ДСР–116).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з соціальної роботи та ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням»)! 

 IMG 2888IMG 2889IMG 2891IMG 2894IMG 2901IMG 2908