Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Засідання наукового гуртка «Креативні розумники»

IMG 5855

22 жовтня 2019 року на кафедрі загальної підготовки та соціальної роботи відбулося засідання наукового  гуртка «Креативні розумники» на тему«Соціально-екологічні глобальні проблеми людства в рамках діяльності майбутнього соціального працівника».

Зі вступним словом розпочала засідання наукового гуртка завідувач кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидат філологічних наук, доцент О. Чорноус, яка привітала присутніх, а також ознайомила з регламентом роботи.

 З вітальним словом до учасників засідання звернуласяголова засідання, доцент кафедри загальної підготовки та соціальної роботи,кандидат психологічних наук О. Шаумян.

Під час засідання обговорювалися питання природних катаклізмів, складних екологічних ситуацій в Україні та світі, способів допомоги людям, що потрапили в зону глобальних екологічних проблем, напрями соціальної роботи з особами, які мають соціально-екологічні проблеми, шляхи їх вирішення в Україні та світі тощо.

Основнимирезультатами засідання наукового гуртка є: глибоке розуміння наявних соціально-екологічних глобальних проблем людства, визначення напрямівнауковихдосліджень для теоретичного обґрунтування та подальшого практичного використання окремихрекомендацій.

IMG 5855IMG 5880IMG 5868IMG 5847