Профорієнтаційна робота кафедри загальної підготовки та соціальної роботи ПВНЗ КІДМУ — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Профорієнтаційна робота кафедри загальної підготовки та соціальної роботи ПВНЗ КІДМУ

12 1

19 вересня 2019 р. професорсько-викладацький склад кафедри загальної підготовки та соціальної роботи взяв участь у профорієнтаційних заходах інституту, спрямованих на залучення майбутніх вступників на навчання до ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» та Класичного приватного університету.

Під час візиту були проведені зустрічі з адміністраціями та працівниками державних установ, підприємств та організацій м. Знам’янки, м. Олександрії, м. Новомиргорода та м. Новоукраїнки, у рамках яких було надано вичерпну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, вартість навчання, умови вступу, особливості освітнього процесу, звернуто увагу на наявність офіційного сайту та контактних телефонів для подальшого звернення.

         Акцентовано на можливості проходження в ПВНЗ КІДМУ атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою.

 

12 1

15