День науки 2019 — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

День науки 2019

 фото 317 травня 2019 року в інституті відбулися заходи з нагоди святкування Дня науки. 

З вітальним словом до присутніх звернувся директор інституту Литвин І. І., який привітав викладачів, співробітників та студентів з Днем науки та побажав усім науковцям творчої наснаги на обраному шляху. За активну участь у науково-дослідній роботі інституту викладачів і студентів було нагороджено грамотами й відзначено подяками.

Після завершення офіційної частини в актовій залі інституту відбувся інтелектуальний брейн-ринг між командами, до складу яких увійшли викладачі та студенти інституту. Запанувала справжня атмосфера гри. Організатори змагання підготували для учасників чимало запитань, відповідаючи на які команди мали продемонструвати креативність, знання, кмітливість та почуття гумору.

Команду кафедри публічного та приватного права «Замок Левитського» представляли: Цигульський С. М. (капітан команди),Заверзаєв С. С.,  Гончаренко С. О., Сушко С. П.

Команду кафедри філософських та гуманітарних дисциплін«Шерифи ФГД» представляли: Рубан О. М. (капітан команди), Скорупо В. О., Тишков Д. А., Ромашко О. Р.

Команду кафедри соціальної роботи «Константа» представляли: Тернавська Т. А.  (капітан команди), Лаврись Б. Ф., Пашкевич Ю. В., Варакута Є. А.

Команду коледжу «Колежани» представляли: Терещенко Л. О. (капітан команди), Гавриленко Є. М., Лебеденко В. С., Залужна Б. С.

Усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення та креативність. Під час гри розпалилась справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів.

Учасників усіх команд заповзято підтримували вболівальники, адже саме сьогодні їм випала нагода побачити своїх зазвичай серйозних наставників на сцені. Тож вони з цікавістю та захопленням оцінювали їх ерудицію.

Після запеклої боротьби з перевагою в рахунку в один бал перемогу здобула команда кафедри філософських та гуманітарних дисциплін «Шерифи ФГД». Переможцям брейн-рингу було вручено перехідний кубок, який зберігатиметься на кафедрі до наступної гри.

Усіх науковців вітаємо з Днем науки! Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України!

фото 2фото 6фото 5фото 4фото 3фото 2