День вишиванки в інституті — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

День вишиванки в інституті

016 травня 2019 року викладачі, студенти, співробітники інституту долучились до святкування Дня вишиванки.

У цей день учі бажаючі одягли вишиті сорочки з метою збереження культурної традиції,розвитку і популяризації національної моди та організували фотосесію "Фото у вишиванці". Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку - одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Размо з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Вишиванка вважаєтьс оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка також символізує і родинну пам'ять, вірність та любовь у сім'ї.
Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Кожен регіон має свої візерунки.
0
IMG 20190516 095626
0