Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» кафедри соціальної роботи на тему «Як стати кращою версією себе» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» кафедри соціальної роботи на тему «Як стати кращою версією себе»

35413117 квітня 2019 року на кафедрі соціальної роботи відбулося засідання наукового гуртка «Креативні розумники» на тему «Як стати кращою версією себе».

 

Зі вступним словом розпочала засідання наукового гуртка завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Т. А. Тернавська, яка привітала  присутніх, а також ознайомила з регламентом роботи.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася голова засідання, доцент кафедри соціальної роботи, кандидат психологічних наук О. Г. Шаумян, яка зауважила, що дане засідання об’єднало молодих науковців та практиків, тожйогопроведення є доцільним і актуальним.

Під час засідання обговорювалися питання окреслення мотиваторів, щоб стати успішною особистістю, поглиблення розуміння особистісних цілей та цінностей, як побороти лінощі тощо, а також перспективи розвитку цілеспрямованої особистості.

Основними результатами проведення засідання єформування позитивного ставлення до розвитку особистості студента, узгодження позитивних і негативних проявів особистості, визначення  напрямів наукових досліджень для теоретичного обґрунтування та подальшого практичного використання окремих рекомендацій.

 0

00