Участь у «Ярмарку професій-2019» у рамках проекту «Успішний лідер – міцне майбутнє» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у «Ярмарку професій-2019» у рамках проекту «Успішний лідер – міцне майбутнє»

  029 березня 2019 року представники інституту прийняли участь у «Ярмарку професій 2019» у рамках проекту «Успішний лідер – міцне майбутнє», який відбувся в НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І–III ступенів № 3 – ДНЗ».
 У заході взяли участь близько 200 учнів 9–11 класів міста Новомиргорода та Новомиргородського району. З презентацією нашого навчального закладу виступила заступник директора з навчально-наукової роботи Шаркова Г. Ю., її інформацію доповнили студенти групи ДСР–116 Копай Анастасія, Діденко Вікторія, Зварич Наталія, Денисенко Микола – (група ДОА-118). Студенти підготували та влаштували флешмоб на сцені актової зали школи.

   У холі школи відбувалась подальша презентація нашого навчального закладу, демонструвались відеоролики про інститут, кафедри соціальної роботи, приватного та публічного права. Студент групи ДП-115 Скорупо Володимир розповів про особливості навчання у ПВНЗ КІДМУ. Родзинкою заходу став організований студентами майстер-клас «Кольоровий тест», пройшовши який кожен бажаючий мав змогу дізнатися більше про особливості власного світосприйняття.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0