Щорічно 1 квітня в усьому світі відзначається День сміху... — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Щорічно 1 квітня в усьому світі відзначається День сміху...

  0У День сміху студенти інституту разом з інспектором з виховної роботи Чудінович Т. Д. відвідали Обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Д. Чижевського. У відділі мистецтв відбулася зустріч з Поліщуком В. В. Журналіст, краєзнавець, літератор Володимир Поліщук презентував нещодавно видані власні збірки гумористичних творів «Дурна голова рогам спокою не дає» та «Весільний генерал-майор міліції».
   Автор розповів про свою літературну діяльність, адже друкувався майже у всіх колишніх всесоюзних виданнях: «Літературна Україна», «Литературная газета», у журналах «Вітчизна», «Україна», «Перець», «Крокодил». Але темою презентації стали усмішки, смішні пригоди, які сталися з автором та його колегами під час служби в органах внутрішніх справ. До спогадів, курйозних бувальщин долучилися колишні колеги та друзі Володимира Васильовича, а також естафету підхопили молоді інспектори патрульної поліції відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Кіровоградській області.

   Хто не знав про виникнення свята сміху, дізналися, що 1 квітня святкувалося в багатьох країнах як день весняного рівнодення і час Пасхи. Святкування з нагоди весняного нового року завжди супроводжувалися жартами, витівками і веселими розіграшами. Ця традиція збереглася і до сьогоднішніх днів: причиною стала сама природа, тому що весняні примхи погоди люди намагалися задобрити жартами.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0