Проведення міжнародного науково-практичного семінару «Соціальна робота у країнах Європи» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Проведення міжнародного науково-практичного семінару «Соціальна робота у країнах Європи»

  027 березня 2019 року кафедрою соціальної роботи був проведений міжнародний науково-практичний семінар «Соціальна робота у країнах Європи»
Напрямками роботи семінару були: 1.Соціальна робота з мігрантами у Чехії. 2.Здобутки у сфері соціальної політики Нідерландів. 3.Діяльність соціальних служб Німеччини. 4.Медико-соціальна робота в Португалії та Республіці Білорусь.

  На початку заходу із вітальним словом виступила завідувач навчально-методичного відділу Ломоносова Людмила Борисівна, яка привітала учасників семінару та побажала плідної роботи. Розпочала науково-практичний семінар завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Тернавська Тетяна Анатоліївна, яка виступила модератором заходу.
   Головними спікерами міжнародного науково-практичного семінару були запрошені фахівці з різних напрямків соціальної роботи, зокрема:
   Бас Наталія Олегівна – психолог-консультант, спеціаліст з позитивної психотерапії, м. Прага. Чехія.
   Лінінг Анна – спеціаліст з системного консультування з сімейних питань, магістр освіти та виховання, м. Бремен, Німеччина.
   Закхоллі Наталія - соціальний працівник Міжнародного комітету Червоного Хреста Нідерландів, м. Амстердам, Нідерланди.

  Запрошений спікер, Анна Лінінг розповіла про специфіку консультування сімей, які знаходяться у стані розлучення, наголосила на негативному впливі стресової ситуації на поведінку та психоемоційний стан дитини. Анна підкреслила, що вона, як соціальний працівник, виступає арбітром у конфліктній ситуації та діє виключно в інтересах дитини. У своєму відеозверненні психолог-консультант Бас Наталія розповіла присутнім про консультування та використання позитивної психотерапії у роботі з мігрантами. Розкрила секрети впливу методик позитивної психотерапії на ефективність адаптації в новій країні членів родини мігрантів. До виступу також були запрошені викладачі кафедри соціальної роботи Кропивницького інституту державного та муніципального управління: доцент кафедри, кандидат психологічних наук Шаумян Олена Геворківна, доцент кафедри, кандидат філологічних наук Акімова Наталія Володимирівна, доцент кафедри, кандидат історичних наук Гіря Катерина Сергіївна.   У роботі міжнародного науково-практичного семінару «Соціальна робота у країнах Европи» взяли участь наукові та педагогічні працівники, вчителі, спеціалісти медичної галузі з різних міст України та інших європейських країн, а саме: Кропивницький, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Бобруйск (Республіка Білорусь), Пиньял-Нову (Потругалия) тощо.

  Проведений міжнародний захід став джерелом інформації з перших вуст практикуючих спеціалістів для студентів спеціальності «Соціальна робота» та черговим мотиваційним фактором до розширення сфер фахового інтересу та особистісного самовдосконалення.

 Відеодоповідь психолога-консультанта Бас Наталії

 

0

0

0

 

0

0

0