Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» кафедри соціальної роботи на тему «Світ інтимних стосунків між чоловіком та жінкою» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» кафедри соціальної роботи на тему «Світ інтимних стосунків між чоловіком та жінкою»

  0 19 березня 2019 року кафедрою соціальної роботи ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» було проведено засідання наукового гуртка «Креативні розумники» на тему «Світ інтимних стосунків між чоловіком та жінкою».
   Зі вступним словом розпочала засідання наукового гуртка завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Т. А. Тернавська, яка привітала присутніх, а також ознайомила з регламентом роботи.
 

   З вітальним словом до учасників засідання звернулася голова засідання, доцент кафедри соціальної роботи, кандидат психологічних наук О. Г. Шаумян, яка зауважила, що дане засідання об’єднало молодих науковців та практиків, тож його проведення є доцільним і актуальним.
  Під час засідання обговорювалися питання встановлення стосунків між чоловіком та жінкою, поглиблення емоційних стосунків між чоловіком та жінкою, переживання ревнощів та зради партнера тощо, а також перспективи розвитку особистості, яка переживає почуття кохання й любові. 
  Основними результатами проведення засідання є: формування позитивного ставлення до розвитку особистості студента, узгодження позитивних і негативних проявів у стосунках між чоловіком та жінкою, визначення напрямів наукових досліджень для теоретичного обґрунтування та подальшого практичного використання окремих рекомендацій. 

0

0

0

0