Кожна людина – коваль свого щастя. — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Кожна людина – коваль свого щастя.

  0 20 березня у ПВНЗ КІДМУ студенти відзначали Міжнародний день щастя. З самого ранку привітали викладачів та студентів з цим святом, подарували усім краплинку щастя. Бажаючі отримали крилаті вислови про щастя.
    У кожного своє уявлення про щастя. Кожен намагається знайти своє щастя протягом життя. Поняття «щастя» різноманітне, кожен сам для себе обирає, що є для нього щастя. Щастя - це щось сокровенне та найцінніше, а не матеріальне благополуччя, як вважає більшість людей. 
   Для людей іноді щастя настільки просте – їхнє щастя в тому, що вони мають життя і мають змогу просто цим насолоджуватись.

   Виявляється, наше щастя завжди поруч з нами, його можна знайти в найпростіших речах, які надають нашому життю яскравих фарб. Це приємні розмови з друзями, посмішки рідних, обійми та поцілунки коханої людини, щастя в перегляді старих фотографій, у читанні улюбленої книжки – це неважливо, тому що щастя в самих нас. Ми самі можемо створювати щастя і повинні намагатися поділитися ним з іншими. Тому що, іноді просто посміхнувшись людині на вулиці щирою посмішкою, можна подарувати частинку власного щастя. Наше щастя й наше життя залежить від нас самих.

  Людина намагається навчитись радіти кожному прожитому дню, незалежно від того, скільки радості або незадоволення приніс цей день. Група студентів підготувала та влаштувала флешмоб в актовій залі інституту. Намагались донести настрій, радість у цей день. І просто сказати всім учасникам: «Дякую!», за емоції, події, що ми пережили в сьогоднішньому дні.

   На завершення студенти разом продекламували девіз нашого навчального закладу: Я, ти, він, вона! КІДМУ - це моя сім’я: соцробота і юрист, і чудовий фінансист!

0

0

0

0

0

0

0

0