Здоровий спосіб життя в сучасних умовах є «трендом» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Здоровий спосіб життя в сучасних умовах є «трендом»

0

14 березня 2018 року зі студентами ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» старшим викладачем кафедри адміністративного, кримінального права та процесу Терещенко Л. О. була проведена бесіда щодо запобігання поширенню наркоманії, тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв серед дітей, учнівської та студентської молоді.

Студенти заслухали інформацію щодо можливих наслідків шкідливих звичок, таких як тютюнопаління, вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв, пива та різного роду наркотичних препаратів.

 Викладач закцентувала увагу студентів на згубному впливі тютюну, алкоголю, зокрема пива і наркотиків на організм жінки та дитини, навела конкретні приклади, не залишивши поза увагою негативні наслідки і для чоловіків. Окрім цього, були озвучені статистичні дані МОЗ України щодо смертності серед молоді, яка має зазначені шкідливі звички.

0

У ході бесіди було проаналізовано сучасне вітчизняне законодавство щодо заборони куріння у громадських місцях, у тому числі в закладах ресторанного господарства, та на робочих місцях, визначено види відповідальності за його порушення, а також зроблено порівняльний аналіз вітчизняного законодавства щодо зазначеної теми та законодавства інших країн, зокрема Нідерландів і США.

0

Підсумовуючи, викладач озвучила статистичні дані Кропивницького обласного наркологічного диспансеру щодо кількості наркозалежної молоді, дані соціологічного опитування Обласного благодійного фонду «Повернення до життя», які засвідчили, що у м. Кропивницькому впродовж 2014-2018 років 88% молодих людей вживали наркотики. Терещенко Л. О. звернула увагу студентів на те, що здоровий спосіб життя в сучасних умовах є «трендом» в усіх розвинених європейських країнах, а займатися спортом - модно та престижно.

0