День Знань у Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

День Знань у Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету

1 вересня в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету відбувся святковий захід присвячений Дню Знань. На святі були присутні запрошені гості: керуючий Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф та начальник Головного управління юстиції в Кіровоградській області Чудний Олександр Васильович.

1 вересня 2014 року у Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету було визначним не тільки для першокурсників, але й для студентів та професорсько-викладацького складу інституту, оскільки сьогодні відбулося освячення студентського Храму на честь покровителів студентства та науки святих Кирила та Мефодія.

Керуючим Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа було здійснено освячення студентської каплички, яка згодом переросте у повноцінний храм, які існували з давніх часів на території Європи у кожному з навчальних закладів.

На сьогодні на Кіровоградщині це перший вищий навчальний заклад, який на своїй території має власну студентську капличку, освячений Владикою. Тож, керівництво університету та інституту турбується не тільки про теоретичні знання студентів відповідно до фаху, а й про духовні цінності студентів.
Студентська капличка працює не тільки для студентів та співробітників Інституту, сюди можуть завітати всі бажаючі м. Кіровограда та області.

4 13DSC 1519DSC 1531DSC 14865 11DSC 1497