День пам’яті та примирення — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

День пам’яті та примирення

0

Пам’ять про війну, її сувора правда залишається з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці та вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче — життя. День пам’яті та примирення - свято, яке стало символом радості і скорботи, вшанування і безсмертя, єднання і дружби народів, які заради майбутнього власною кров’ю відстояли рідну землю. 

З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму та пам’яті загиблих у Другій світовій війні в бібліотеці Кропивницького інституту державного та муніципального управління організовано тематичну фотовиставку.

А сьогодні, 5 травня 2017 року, в актовій залі інституту зібралися студенти, до яких завітали працівники Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва. Гості підготували для молоді історичний екскурс «Перемога в серцях поколінь». Під час заходу демонструвалися фотослайди воєнних років, звучали пісні та вірші на військову тематику, які викликали у присутніх почуття патріотизму, гордості, суму та тривоги.

Присутні також не могли не згадати про бійців, які героїчно загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Мужність і героїзм, самовіддана служба, вірність військовій присязі – це все те, чим наділені бійці України. І це не викликає сумніву в тому, що український народ вистоїть і неодмінно переможе!