- Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Зустріч з фахівцями Управління Держпраці Кіровоградщини

0

18 квітня 2017 року представники Управління Держпраці прочитали лекцію студентам Кропивницького інституту державного та муніципального управління.

 

 

 

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Управління Держпраці у Кіровоградській області Ангеліна Миколаївна Мусієнко розповіла молоді про антикорупційне законодавство України, особливості адміністративної та кримінальної відповідальності за корупційні злочини і правопорушення, пов’язані з корупцією.

А. М. Мусієнко ознайомила присутніх з юридичними аспектами оформлення трудових договорів, правами працівника та обов’язками роботодавця.

Учасники заходу впевнилися в тому, що такі зустрічі дають студентам ту необхідну інформацію, яку варто знати для результативного пошуку роботи та для того, щоб підібрати гідні умови праці та достойну її оплату.

Відео Кропивницького інституту державного та муніципального управління


 - Кропивницький інститут державного та муніципального управління - Кропивницький інститут державного та муніципального управління - Кропивницький інститут державного та муніципального управління - Кропивницький інститут державного та муніципального управління