У Кропивницькому відбувся правовий форум — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

У Кропивницькому відбувся правовий форум

0

11 квітня 2017 року у Кропивницькому на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбувся регіональний правовий форум. У заході взяли участь випускники шкіл і студенти вищих навчальних закладів, які здобувають освіту за правовими спеціальностями. Основна мета форуму - популяризація професії юриста серед сучасної молоді й розгляд актуальних проблем, які стосуються підготовки майбутніх юристів.

В урочистому відкритті правового форуму взяв участь начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул, начальник управління освіти, науки, молоді і спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Таборанський і директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський.

Після відкриття заходу відбулася лекція на тему: «Актуальні питання освітянської реформи у ВНЗ «У пошуках оптимальної моделі навчання юристів для потреб демократичної держави», одним зі спікерів був директор Кропивницького інституту державного та муніципального управління», доктор юридичних наук, доцент Литвин І. І.

У рамках форуму відбулися просвітницькі заходи: лекції на правову тематику, виступи провідних юристів, майстер-клас "Популяризація професії юриста", правовий квест, брей-ринг на тему "Знаю та реалізовую свої права!", відтворення судового процесу, в яких взяли участь і студенти нашого інституту.

Презентація Кропивницького інституту державного та муніципального управління мала на меті ознайомити присутніх з досягненнями наших студентів та умовами вступу до інституту у 2017році.