ІІ Міжнародна науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ»

0

У ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» 7–8 квітня 2017 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри».

 

 

До початку роботи конференції відбулася служба в храмі рівноапостольних святих Кирила та Мефодія.

Учасниками конференції стали науковці та практики, які орієнтують свою освітню та науково-дослідну діяльність на обґрунтування та впровадження правових, гуманітарно-економічних та соціальних реформ.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь молоді вчені, провідні науковці, досвідчені практики, представники вищих навчальних закладів і установ України та близького зарубіжжя, зокрема Софіївського університету святого Клімента Орхідського (Болгарія, м. Софія), Гродненського державного університету імені Янки Купали (Республіка Білорусь, м. Гродно), Гродненського філіалу «БІП – Інститут правознавства» (Республіка Білорусь, м. Гродно), Брестського державного університету імені О. С. Пушкіна (Республіка Білорусь, м. Брест), Федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої професійної освіти «Саратівська державна юридична академія» (Російська Федерація, м. Саратов), Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії внутрішніх справ України, Національної академії державного управління при Президентові України, Верховного Суду України та багатьох інших.

Під час урочистого відкриття конференції з вітальним словом до учасників звернувся директор ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який зазначив, що такі наукові заходи сприяють поглибленню наукового діалогу та є підтвердженням високого рівня вітчизняної науки й непересічного інтересу різних поколінь наукової спільноти до ролі наукових досліджень у формуванні суспільного поступу в ІІІ тисячолітті. Побажавши всім учасникам плідної та творчої праці, заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», кандидат юридичних наук, доцент Шаркова Ганна Юріївна запропонувала регламент для виступів на пленарному засіданні та питань до доповідачів.

У зв’язку з актуальністю порушених питань за результатами конференції підготовлено та схвалено рекомендації, які затверджені в Резолюції конференції, видано збірник тез доповідей учасників конференції (переглянути збірник).