Науково-практичний семінар «Стан та перспективи реалізації прав і свобод під час здійснення судочинства в Україні» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Науково-практичний семінар «Стан та перспективи реалізації прав і свобод під час здійснення судочинства в Україні»

0

30 березня 2017 року у Кропивницькому інституті державного та муніципального управління кафедрою адміністративного, кримінального права та процесу проведений науково-практичний семінар на тему: «Стан та перспективи реалізації прав і свобод під час здійснення судочинства в Україні».

 

З вітальним словом і побажаннями присутнім плідної роботи до учасників науково-практичного семінару звернулися директор інституту, доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович та заступник директора інституту з навчально-методичної та наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Шаркова Ганна Юріївна.

Завідувач кафедри адміністративного, кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, доцент Степанов Павло Леонідович представив учасників семінару і ознайомив присутніх з регламентом проведення заходу.

Участь у семінарі прийняли представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області та Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. До роботи у заході долучилися адвокати, судді та науковці з інших навчальних закладів Кіровоградщини.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Олена Шишкарьова з доповіддю «Розвиток системи вторинної правової допомоги на Кіровоградщині»;

Начальник відділу комунікацій та доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Ольга Салоїд з доповіддю «Надання вторинної правової допомоги: найближчі перспективи»;

 

Начальник відділу представництва Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Березніченко з доповіддю «Внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»»;

Пленарне засідання науково-практичного семінару завершив виступ студентки групи ДП-114 Інни Задорожньої «Проблеми та перспективи інституту понятих».

Отже, на семінарі акцентовано увагу на проблемних питаннях реалізації прав і свобод під час здійснення судочинства в Україні та запропоновано шляхи їх вирішення.