Конкурс «Міс інститут-2017» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Конкурс «Міс інститут-2017»

0

 

В останній день першого весняного місяця у нашому інституті відбувся традиційний конкурс дівочої вроди і грації «Міс інститут-2017».

 

 

Ведучі заходу Володимир Скорупо та Марія Михалкович, яка до того ж була генератором ідеї конкурсу, привітали присутніх зі святом, побажали всім миру, тепла, добра, кохання.

Зірковий олімп традиційного конкурсу краси «Міс інститут-2017» підкоряли п’ять учасниць - представниць прекрасної половини людства. Захід розпочався конкурсом «Візитівка», в якому кожна красуня зуміла заявити про себе і переконати всіх, що боротьба за титул найкрасивішої, найталановитішої, найрозумнішої буде нелегкою. Глядачі мали чудову нагоду разом з учасницями конкурсу помандрувати країною кохання, краси та ніжності, потрапити в чудовий світ чарівності, таланту та спокуси, відчути неповторну красу українських дівчат. Конкурс дав можливість реалізувати свої мрії та творчі здібності юним «зірочкам» – першокурсницям, які засвітилися по-своєму, дивуючи присутніх не тільки чарівністю, вишуканістю, а й ерудицією, креативністю, красномовством.

Захоплюючим був конкурс «Дефіле у вечірніх сукнях», яким і завершився захід. Дівчата у чудових вечірніх сукнях були вишукані, красиві, феєричні. Ця неповторна мить святкового дійства наповнювала душі глядачів світлом, радістю та любов’ю, адже краса завжди викликає приємні емоції.

Під час заходу у залі панував святковий настрій. Студенти та гості не втомлювалися вболівати за конкурсанток, підтримуючи їх бурхливими оплесками. З великим нетерпінням чекали рішення журі, яким досить складно було визначити переможців та номінантів.

Вітали глядачів та конкурсанток своїм вокалом Анастасія Копай, яка могла б завдяки чудовій українській сукні та змісту пісні претендувати на титул «Міс вишиванка», а також дует Тіграна Мартіросяна та «Міс інститут-2016» Козачинської Марини. Не обійшлося й без традиційних комічних мініатюр, підготовлених нашими театралами-аматорами.

Настала хвилююча мить – церемонія нагородження переможців конкурсу.

Отже, перемогу в номінаціях отримали:

Міс глядацьких симпатій – Сорочан Ірина;

Міс Талант – Короп Анна;

Міс Ерудиція – Кадигроб Марина;

Міс Елегантність – Сорочан Ірина;

Міс Грація – Махно Анна;

Міс Харизматичність – Боярко Олена;

Віце-Міс Інститут - 2017 - Сорочан Ірина;

Міс Інститут - 2017 – Кадигроб Марина!

Директор інституту Литвин І. І. привітав учасниць, вручив їм грамоти, квіти та нагороди.

Милі красуні! Вітаємо всіх вас з перемогою! Нехай щастить вам у житті, хай цей день наповнить ваші серця світлом, радістю, щастям і любов’ю. Будьте завжди впевнені в собі і знайте, що кожна з вас – найкраща!